Späť

Catering, ktorý chutí

Ochutnajte fantastický catering – šťavnaté a čerstvé jedlo na firemnú akciu

Výnimočný catering od Event Slovakia, pripravíme presne podľa požiadaviek a prianí z čerstvých a šťavnatých surovín. Ochutnajte nie len tradičné jedlá, ale aj moderné a trendy jedlá. Pripravujeme taktiež špeciálne menu pre celiatikov, pre hostí s intoleranciou na laktózu a podobne.

Zabezpečujeme taktiež chutnú grilovačku, ochutnávku vín, koňaku, rumov a syra. Každé podujatie realizujeme s úsmevom. Pripravíme pre vás kokteil párty, raut, banket, záhradnú párty či akýkoľvek event. Okrem samotného cateringu zabezpečíme aj doplnkové služby spojené s organizovaním eventu (prenájom inventáru, prípravu zvukovej a svetelnej techniky, eventový program).

Firemná grilovačka (firemné grilovanie a opekanie, zorganizovanie firemnej grill party) pomôže šetriť rozpočet a hostia si môžu vychutnať chutnú grilovanú klobásu, grilovanú krkovičku, kuracie krídelka či grilovaný hermelín.

Varenie kotlíkového guláša môže byť jedna z aktivít na firemnom teambuildingu, alebo túto aktivitu zverte naším šikovným kuchárom, ktorí pripravia pravý hovädzí alebo divinový kotlíkový guláš.

Užite si naše ochutnávky vína s vyškoleným someliérom, ktorý hostí vtiahne do tajomstva vína.

Zažite náš zážitkový degustačný večer so živou hudbou, moderátorom, vystúpením umelcov spojený s ochutnávkou slovenských alebo zahraničných vín, koňakov, čokolády a dezertov či slovenských ovocných destilátov.

Catering na firemnú akciu obsahuje chutné a šťavnaté jedlo pripravené pre najrôznejšie udalosti na konferenciu, teambuilding, firemný večierok, coffee break, banket a iné. Jedlo je pripravené z čerstvých a kvalitných surovín.