• +421 905 301 686
  • info@eventslovakia.sk

Event

Organizujeme firemné eventy s dôrazom na kvalitu, kreativitu a detaily. Pripravujeme firemné mítingy, večierky, gala večery, teambuildingy a promo akcie rôzneho druhu. Zabezpečujeme profesionálnych umelcov, personál, hostesky, svetelnú a zvukovú techniku. Pripravujeme ochutnávky vín, čajov a rumov. Pripravujeme chutný catering od známych šéfkuchárov z vyberaných surovín. Všetky podujatia neustále vylaďujeme k dokonalosti.

4

HUDOBNÝ PROGRAM

Eventová kapela (skupina) zahrá bohatý výber hudobných žánrov a vytvorí skvelú zábavu pre rôzne vekové generácie.

4

TANEČNÁ SKUPINA

Tanečné skupiny upriamia zrak hostí. Prinesú na event exotickú hudbu, horúce rytmy Latinskej Ameriky a orientu.

3

SHOW PROGRAM

Špecializujeme sa na dychberúcu show – ohňová a svetelná show, kúzelník, bodypainting, facepainting, program pre deti či dospelých.

3

DJ NA EVENT

Eventový DJ a moderátor s bohatým hudobným archívom vytvorí zábavu prostredníctvom tematickej hudby, a kvalitného programu.

4

HOSTESKY

Elegantné hostesky a promotérky pomôžu pri organizácií akéhokoľvek eventu. Odprezentujú produkty a služby v najlepšom svetle.

1

FOTOKÚTIK

Fotokútik (fotobúdka) je garanciou zábavy pre každý event. Súčasťou sú originálne rekvizity, fotostena a okamžitá tlač fotografií.

6

EVENT CATERING

Náš šéfkuchár pripraví chutné eventové menu a bohaté švédske stoly z vyberaných surovín. Pripravíme aj alko a nealko nápoje, candybar a limonádový bar.

9

DEKORÁCIE NA EVENT

Postaráme sa o výzdobu firemného podujatia na stanovenú tému – výzdobu sály a okolia,  návleky na stoličky, nasvietnie sály, roll up reklamu, TV obrazovky a viac.

1

FOTO & VIDEO NA EVENT

Eventový fotograf a kameraman profesionálne zachytí celý priebeh firemnej akcie s dôrazom na emócie, atmosféru a detaily.