Späť

Pre deti

Animátori

Naši šikovní animátori a animátorky sa na vašom detskom evente postarajú o detský program, tanečné kolá, súťaže či iné detské aktivity.

 

Vďaka našim animátorom sa nemusíte báť, že nebude o deti na vašom evente postarané. Naše animačné služby si viete prenajať na akúkoľvek dobu. 

Balónikové zvieratká

Balónikové zvieratká sú zaujímavosťou najmä pre menšie deti, ktorým vďaka nim viete vyčarovať úsmev na tvári. V spojení s kreatívnym tvorením sa pre nich tvorba balónikových zvieratiek stáva zážitkom.

Bublinova show pre deti

Pripravte sa na veľkolepú bublinovú show! Na detské podujatia, akcie a eventy pripravíme tie najlepšie kreácie z bublín, dymové bubliny, mega bubliny. Nebude chýbať ani žonglovanie s bublinami. 

 

Bublinová búrka očarí zaručene každé dieťa a vy sa môžete tešiť na nadšené detské úsmevy!

Bublinový workshop pre deti

Najväčšie potešenie pre deti je možnosť, vyskúšať si čo všetko dokáže „mydlová voda“. Dôležité však je, že naša profesionálna zmes spolu s bublinovým náradím je zárukou úspechu, a tak každé dieťa hravo dosiahne veľmi dobré výsledky. Deti sa na vašom evente sami budú cítiť ako skutoční majstri bublín!

Detskí interpréti

Obľúbení detskí interpréti by mali byť súčasťou každého detského eventu. Hudobné vystúpenia povýšia vaše detské akcie na vyššiu úroveň a spolu s tanečnými vystúpeniami sú zárukou spokojnosti.Maľovanie na tvár

Rôzne ornamenty, motívy, farby či maľovanie na tvár podľa želania pre všetky vekové kategórie na rôzne udalosti ako sú oslavy, firemné alebo detské akcie. Vďaka svojej obľube sa maľovanie na tvár sa stáva pravidelnou súčasťou každej detskej akcie.

Maskoti

Stále viac obľúbení maskoti môžu byť súčasťou aj vášho eventu. Naša agentúra ponúka množstvo maskotov, ktorí obohatia alebo sa kompletne postarajú o váš detský program.

Naši maskoti sa na vašom evente postarajú napríklad o predstavenia, animačné služby, súťaže a mnoho iného.

Montessori dielničky

Vďaka čoraz viac rozšírenej metóde Montessori, s využitím montessori pomôcok, podporujete deti pri vývoji ich emócií či tiež pri fyzickom a psychickom rozvoji. Program Montessori dielničky je navrhnutý pre deti od 12 mesiacov do 6 rokov.

Skákací hrad

Organizujete vonkajšiu akciu pre deti a chcete im priniesť nezabudnuteľný zážitok? Skákaci hrad je zaručene skvelým spôsobom ako potešiť každé dieťa. Spojenie hudby a skákacieho hradu prinesie deťom jednoznačne radostný zážitok.

Tématické stanovištia

Tématické stanovištia sú pre deti jednou z najzaujímavejších aktivít, ktoré môžu byť súčasťou vášho eventu. Plnenie a riešenie jednotlivých úloh v nich prebúdza zdravú súťaživosť a kreativitu.

Trampolíny

Ak organizujete detskú akciu vo vonkajších priestoroch rozhodne nezabudnite na trampolíny, ktoré sú zárukou spokojnosti u každého dieťaťa.

Máte záujem?