Späť

Saxofonista DeeSaxx

DeeSaxx

 

Obľúbený saxofonista hrajuci s DJmi ale aj sólo. Originálny živý performer klubovej scény, ale aj obľúbený showman na významných firemných akciách, v 5* hotelových rezortoch naprieč Európou cez Afriku či Blízky východ alebo na súkromných večierkoch či svadbách. Aktuálne jeden z najznámejších klubových saxofonistov v Českej republike a na Slovensku.

 

Medzi jeho najväčšie úspechy patrí sezónne vystupovanie na rôznych miestach ako je Ibiza, St. Tropez, Cannes alebo napríklad Kapverdy. Ďalej tiež na Malorke, kde vystupuje každé leto na celosvetovo známej Nikki Beach a naopak v zime hráva napr. v Alpách. Za najzaujímavejšie miesta, kde vystupoval, považuje Saudskú Arábiu a Katar.

 

Referencie má zo spoločností ako sú napr. Rolls-Royce, BMW, Jaguar, Red Bull, Mastercard, Hewlett-Packard, ORACLE, MAERSK, Samsung, O2. Ďalej tiež vystupoval na hoteloch W Hotels, Hilton, Marriott, Le Méridien, Barceló, Iberostar alebo napríklad v podnikoch Budha Bar či Km5 Ibiza.

 

Celkovo vystupoval už v 14 krajinách – Francúzsko, V. Británia, Belgicko, Nemecko, Španielsko, Saudská Arábia, Katar, Kapverdy, Grécko, Rakúsko, Lotyšsko, Slovensko, Poľsko a samozrejme aj Česká republika.

 

Original artist na scéne klubu, ale aj guest hviezda na rôznych EVENTS pre veľké podniky, v 5-hviezdičkových HOTEL RESORTS prostredníctvom Európy, Afriky a stredného východu, na PRIVATE PARTIES or WEDDINGS.

Máte záujem?