Späť

DRACO FLAMEUS – ohňové show, žonglovanie, brušný tanec

Draco Flameus funguje na trhu už od roku 2003. Draco Flameus začínal historickým šermom. Postupne sa pôsobenie rozšírilo o ohňové show, žonglovanie, brušný tanec a divadelné predstavenia s kaskadérskymi prvkami. Draco Flameus sa inšpirujeme nielen historickými obdobiami, ale využíva aj prvky fantasy a akčných žánrov. Od roku 2009 spolupracuje tiež na vytváraní kombinovaných programov s využitím tanca a iluzionistického umenia. Venuje sa tiež poradenskej činnosti v oblasti histórie a zbraní pre filmové a divadelné produkcie.

Ohňová show – program, vďaka ktorému diváci budú očarení ladnosťou pohybu a fascinovaní podmanivou silou ohňa. Vystúpenie ohňovej show je inšpirované fantasy príbehmi a exotikou ďalekých svetov. Predstavenie môže byť sprevádzané ohňostrojom. Program ohňovej show sa hodí na tradičné, ale aj moderne poňaté akcie a je vhodný do exteriérov aj do interiérov. Zapálené reťaze, laná, palice a šikovnosť fireperformerov si Vás získa.

UV show je víziou farebného sna, ktorý sa na vašom podujatí (firemnej akcii, svadbe, stužkovej, verejnej akcii) premení na skutočnosť. Z tmy vystupujú postavy, ktoré návštevníkov vtiahnu do svojho sveta. UV show je vhodná najmä do interiérov. Je potrebné zatemniť miestnosť. V prípade vystúpení v exteriéri je potrebná tma.

Svetelná show alebo light show je program v ktorom umelci vytvárajú originálny príbeh zo svetelných obrazcov, hudby a pohybu priamo pred očami hostí. Pomocou technológie visual  vytvára silný zážitok, ktorý je možné doplniť ľubovoľným nápisom, alebo firemným logom. Hudba zosúladená s pohybom, svetlo obohatené špeciálnymi efektami pripravia zážitok, ktorý vytvorí jedinečnú atmosféru a skvelý dojem z podujatia.