Späť

Jedinečné svadobné koláče a torty

Sladkosti pre hostí vznikli, aby osladili príjemné chvíle a potešili zmysly. Majú chuť aj šmrnc. Dobrotky s vyváženými, ale aj prekvapivými chuťami, vždy s maximálnou snahou vizuálnej krásy.

Na výber sú tradičné koláčiky, exkluzívne dezerty, torty, cheesecake alebo slané pečivo, moravské koláčiky, štrúdle, cupcake. Z tradičných koláčikov je najobľúbenejší určite punčový rez, z exkluzívnych je najčastejšie pripravované tiramisu. Zákazníci si veľmi pochvaľujú makovú tortu a ovocné syrové koláče známe ako cheesecake.

Výroba koláčov sídli v Žiline, kde je aj výdajné miesto, plus pribudla výdajná prevádzka aj v Nitre. Pečie sa na objednávku, vždy s úsmevom a radosťou. Zakladáme si na používaní klasických surovín ako sú múka, vajcia, maslo, smotana, orechy, mak, čokoláda, med, cukor, čerstvé ovocie. Tak ako poctivé gazdinky, hľadíme aj my na to, aby boli suroviny vždy čerstvé a kvalitné.

Sladkosti (koláčiky, dezerty, torty, cheesecake, slané pečivo) sú vhodné na akúkoľvek príležitosť. Potešia maškrtné jazýčky či už na svadbe, rodinnej oslave, firemnom večierku alebo len tak cez víkend ku kávičke. Koláčiky a torty sú pripravované podľa poctivej domácej receptúry. Recepty vždy zostavujeme spoločne ako tím. Napečieme, ochutnáme, zhodnotíme, vylepšíme, opäť napečieme, ochutnáme a keď je všetko mňam a krásne, tak sa potom už len tešíme, že zákazníkom chutí a že sa k nám neustále a radi vracajú a taktiež, že pribúdajú noví. Ceníme si každú pochvalu, ďakovný mail alebo like na facebooku. Náš plán do budúcna je i naďalej plniť sladké sny našim zákazníkov.