Späť

Skvelých 7 tipov na vianočné a novoročné večierky

Vybrali sme pre vás 7 skvelých tipov na vianočné či novoročné večierky, ktoré sú atmosférou pre toto obdobie priam stvorené.

1. Tanečná show
Vzrušujúci začiatok večierka najlepšie odštartujú tanečné skupiny plné elánu. Mário Lopéz, v spolupráci s profesionálnymi a rozkošnými tanečnicami, interaktívne zapája hostí večierka do tanečných kreácií a odbúra tak bariéry nesmelých. Pánske osadenstvo sa uvoľní a naberie dostatok síl vyzvať partnerky k tancu. Shine Dance Group je rýdzo ženská skupina, ktorej členky sú plné energie, vitality a temperamentu. Miluje spätosť medzi hosťami, ktorých zaangažuje do pohybu hravou choreografiou. Sviežich 20 dievčat z tímu ASC CHEERLEADERS zvláda svojim náruživo príťažlivým pohybom poblázniť a ohúriť všetkých návštevníkov eventovej slávnosti.

2. Fotokutik a fotokaravan
Nie je event, kde by sa neprejavil záujem o zachytenie tých úžasných momentov z atmosféry večierka. Blyšťavým typom je preto fotokútik, ktorý má bleskovo vytlačené fotky do ruky a spomienky sú rázom zhmotnené. Každá téma večierka sa naladí s fotopozadím a rekvizitami.

3. Ohňová show
Draco Flameus rozprúdi krv v žilách historickým šermom i prvkami kaskadérstva. Ohnivá tanečnica uvedie do pozornosti, svojim šarmom exotiky, brušný tanec zvodnosti a iskrivé žonglérske nadanie. Divadelné predstavenie, o ktorom len píšeme, má v skutočnosti efekt vtiahnutia do dimenzie vzrušujúceho formátu. Pokiaľ uprednostňujete decentnejší prejav ligotu, prináleží vám farbami vyžarujúci skvost, akým je UV show. Hlbokú myšlienku, cibrenie mysle a rozvoj intelektu zdokonaľujú epické obrazce s hudobným pozadím a pohybovými formáciami, takáto svetelná show je pravým rozmachom.

4. Sladkosti pre hostí
Makrónky, tiramisu, panna – cotta alebo štrúdľa – pestrosť chutí sa im poddá. Tvorivosť a cit pre detail sú Sladkostiam ako vlastné. Preto rozhodnutie o cukrárni je z nášho pohľadu oprávnene jasné. Takí, či onakí, pozornosť sladkému venuje každý. Maškrtníci siahnú po kúskoch výdatnejších, gurmáni zase po tých úchvatnejších. Voňavo napečené dobroty pôsobia cez zmyslové orgány, ktorými sa do značnej miery ovplyvňujú spomienky na výnimočný firemný večierok.

5. Saxofónista Hali Sax
Piatym vianočným zázrakom, v našom zozname, sa stáva Hali Sax. Predstava, že jeho jazzový nástroj znie, naladí pôvabnú harmóniu. Vznešenosť večierka doplní Hali sax kúzlom klavíra. Jednoznačne saxofón patrí k nástrojom, ktoré ľahko zaradiť k vianociam. Zvučný a pritom blažený. Jeho tóny znejú v najznámejších svetových skladbách i orchestrálnych symfóniach. Svedčí mu aj sólo, príkladom je song Whitney Houston s názvom I will always love you.

6. Sláčikové kvarteto Art
Šiesta štedrá nádielka je venovaná od kvarteta, zrodeného pre hudbu. Tvoria ho mladí profesionáli s umeleckými vlohami. Tím pozostáva z kontrabasu, čo je najväčší hudobný sláčikový nástroj a tri obsadenia patria dôstojným husliam. Tieto nástroje sú odjakživa obľúbené medzi všetkými spoločenskými vrstvami. Ako história plynie z územia Talianska, tak sa príslušníci Európy tešia z národnostných inštrumentov, ktorých vzrušujúca melódia dojíma. Firemné podujatie takéhoto rázu odbúra nervozitu a sláčiky vyludenými tónmi podmanivo vyvolajú emócie.

7. Teambuilding na mieru
Na prípravu fenomenálneho vianočného večierka sa okrem špeciálnych hostí, môžete pričiniť aj vy sami. Pre rezervácie, zabookované už teraz na budúci kalendárny rok 2019, ponúkame zľavu -10%. Pravý význam teambuildingu sa opiera o príležitosť vzájomného poznania kolegov mimo pracoviska v celkom odlišnom rozpoložení. Ide o spôsob vyhľadávania a utužovania nových priateľstiev, náklnnosti a prejave dôvery.