Späť

Svadobné trendy

Módne trendy sa každoročne menia a niet pochýb o tom, že čo bolo „in“ a štýlové minulý rok, bude tento rok „out“. Chystáte svadbu na tento rok, no neviete, aké šaty či líčenie bude tou najlepšou voľbou? Ostaňte v pokoji, pretože my máme pre vás dnes novinky o svadobných trendoch na rok 2017!

Pri chystaní svadby si nevyberáte len šaty, ale aj farbu, líčenie a účes, aký budete mať. Väčšinou sa týchto vecí ujíma žena, ktorá si všetko naplánuje podľa svojich predstáv. Ak chcete mať perfektnú svadbu, ktorá bude aj štýlová, určite sa riaďte najnovšími trendmi v každej oblasti.

Medzi prvý a veľmi dôležitý aspekt patrí farba. Do akého odtieňa by ste chceli ladiť svoju svadbu? Spomedzi farieb budú veľmi obľúbené najmä jemné, pastelové farby, ktoré začali byť IN minulý rok a preniesli sa aj do tohto. Jemná broskyňová či vanilková sú už klasikou, ale čo tak skúsiť bledučko ružovú v kombinácií so striebornou? Fantázií sa medze nekladú! Vhodné sú však aj odlesky iných metalických tieňov.

Muži to nemajú až také ťažké, keď si vyberajú ten správny oblek, no ženy si často krát nevedia vybrať z veľkého množstva krásnych svadobných šiat, ktoré kričia z každého svadobného salónu. Nedajte sa zlákať úplne každými. Najnovšie trendy diktujú mašle, kvety, jemné čipky a dlhé rukávy. Ak nie ste na veľké sukne a neláka vás princeznovský štýl, nemusíte sa báť, pretože v móde je minimalizmus a jednoduché šaty.

Medzi kvety nepatrí iba kytica, ale aj dekorácia, ktorú budete mať na stoloch a v okolí. Asi neexistuje žena, ktorá by nemilovala kvety. Veľmi romantické sú napríklad anglické ruže, pivonky, iskerník či dálie. Všetky tieto kvety sú IN aj v roku 2017 a mali by ste na ne staviť. Uvidíte, že s nimi nestúpite vedľa.

Chcete byť originálni a nemať pozvánky ako každý druhí? Skúste využiť služby Event Slovakia, a nechať si spraviť krásne a hravé pozvánky. Klasické biele v kombinácií so zlatým písmom už dávno odišli do zabudnutia. Kartičky môžete mať ozdobené kvietkami, trblietkami alebo pásikavým papierom, ktorý bude veľmi zaujímavý. Rovnako na tom môže byť aj obálka, v ktorej bude pozvánka zabalená.

foto: pixabay.com