Späť

Nevyhovujúca sála sa dá prispôsobiť Vašim potrebám

Nestihli ste objednať sálu, ktorá by sa vám páčila? Máte problém s priestorom či farbami stien v sále? Ak si myslíte, že sa s takouto situáciou nedá nič robiť, mýlite sa. Poznáme pár „fíglov“, ako z takejto situácie celkom elegantne vykľučkovať.

Kľúčom k úspechu je kvalitná práca kvalifikovaných ľudí. Problém s farbami stien či rôznymi odrazmi svetla vie vyriešiť vkusné osvetlenie. Takéto LED osvetlenie si zabezpečí DJ alebo agentúra. U nás to máte zabezpečené na požiadanie. Výhodou LED svietidiel je, že ich môžete zladiť s farbou vašej výzdoby. V súčasnosti sa toto osvetlenie používa takmer na každej kvalitnej akcii. Medzi obľúbené farby patrí fialová, modrá, červená. Jedinečnú atmosféru ocenia všetci vaši hostia. Budete sa cítiť honosnejšie ako pri bežnom žiarovkovom svetle. Led osvetlenie je možné ľubovoľne prenášať. Sami si môžete s DJ-om vybrať to ideálne miesto pre tieto svetlá.

Mnohokrát riešeným problémom býva aj nevhodná veľkosť sály. Možno si poviete, že s malou sálou veľa zázrakov nenarobíte. No ani to nemusí byť celkom tak. Poradíme vám pri výzdobe aj pri rozmiestňovaní stolov. Náš fotograf už má čo-to pochodené, takže presne vie, ako všetky veci usporiadať správne. Jednak pre kvalitné fotografie alebo pre pohodlie vašich hostí. Skúsený fotograf veľmi dobre vie, ako odfotiť detaily z vašej akcie aj v tom najmenšom priestore. Ani DJ nevyberá svoje miesto náhodne. Maximálne sa prispôsobuje potrebám klientov a zároveň dbá na to, aby bola miestnosť dobre ozvučená. No a čo s tou výzdobou? Predsa nedáte rozpínavé a kvetnaté okrasy do malej sály.

Všetky možné detaily s vami prekonzultujeme. Dohodneme sa na všetkom, o čo budete mať záujem. Poradenstvom to nekončí. Odporučíme vám tých najzdatnejších odborníkov, ktorí si už niečo v tomto odbore „odskákali“.

Ak máte záujem využiť overenú Event agentúru, obráťte sa na Event Slovakia. Vyplňte kontaktný formulár s vašimi požiadavkami alebo nám rovno zatelefonujte.