Späť

Urban Art Festival v Bratislave

Urban Art Festival vol.2 je mestský multižánrový festival v uliciach Bratislavy. Urban Art Festival vol.2 je festivalom ktorý má vo svojej DNA v prvom rade spájanie a spoluprácu. Okrem toho, že prináša množstvo zábavy a ničí nudu v Bratislave spája a prepája existujúce podujatia. Tým vytvára celomestský festival a návštevníci tak majú možnosť zažiť to najlepšie, čo sa v meste deje a spoznať pri tom významné miesta Bratislavy.

Urban Art Festival vol.2 prináša 6 pódií, 40 vystúpení rôznych hudobných žánrov, handmade zónu, vína pred Starou tržnicou, Dáždnikovú ulicu, detskú zónu, pouličných umelcov, doprava turistickým vláčikom a loďou a mnoho iného. Urban Art Festival tento rok spojil 6 festivalov, takže na návštevníkov čaká piknikovanie v Sade Janka Kráľa, nekonečné možnosti ochutnávania Burgrov a pív, cestovanie v čase, víťazné filmy z 45. ročníku Ekotopfilm festivalu, neuveriteľné hudobné vystúpenia priamo v uliciach a môžete byť pritom ako vzniká najväčšia bratislavská mestská „Street ART“ galéria. Na Urban Art Festivale vol.2 vystúpia aj umelci od Event Slovakia. Vstup je voľný.

Festival organizuje Krajská organizácia cestovného ruchu Bratislava Region Tourism. Bratislava Region Tourism podporuje a vytvára podmienky na rozvoj cestovného ruchu na území Bratislavského samosprávneho kraja. Viac informácii: www.urbanartfestival.sk