Späť

Vianočný večierok s Grupo Caliente

Tanečná show a hostesing na firemnú akciu

Tanečná skupina Grupo Caliente to roztočila na firemnej akcii v Magnus Game!

Tanečnice okrem zvodných pohybov do rytmického taktu hudby, vedia vyčariť roztomilý úsmev. Ich príjemná nálada sa šíri okolím a hostia sa cítia vítaní. Na začiatok sa podával aperitív tradičného rázu – šampanské a jahody.

Priestory luxusnej herne Magnus Game, situovanej v historickom centre mesta, dovoľovali hosťom zažiť víťazstvo prostredníctvom videolotérijných systémov a výherných automatov, osviežiť sa širokou ponukou nápojov a posilniť občerstvením. Niektorí to zábavou večer roztočili, ďalší využili koleso šťastia.

Ako vraví typické české porekadlo: „Čert nikdy nespí.“ A tak „čertice“ sprevádzali večerný program spoločnosti svojim lahodným pôvabom, aby vzbudili rozkoš a žiaden hosť sa nepobral predčasne k spánku. Hrejivé plamené Grupa Caliente vzbĺkli skôr než nastala polnoc a tanečnice vzpružili pozornosť prítomných. Odreagovaním sa možno ľahko zbaviť psychickej záťaže čerpanej počas náročného kalendárneho roka napätých pracovných dní.

Exotická hudba a orient zahraničného pôvodu bola priblížená divákom v tématicky zvolenom šate vianočného charakteru, čím pocítili hrejivosť telesného vzrušenia i v chladných časoch zimného obdobia.

Radosť každého má rôzne formy prejavu, niekto ju cíti vnútorne, iný chýri navôkol. Podstatným je zdieľanie neopakovateľných okamihov, transformovanie pracovných vzťahov na osobné a spoločne redukovať nahromadený stres, ktorý môže vyústiť do depresie. S čistým štítom duševného stavu môžeme omnoho ľahšie vstúpiť do nového roka a dopriať si reset.

Tanečná skupina Grupo Caliente prináša na podujatia (eventy, firemné akcie, firemné večierky, svadby a iné) už od roku 2003 hudbu a horúce tance Latinskej Ameriky, Orientu a iných exotických krajín. Rezervácia na +421 905 301 686 alebo info@eventslovakia.sk