Späť

Stužková na ktorú nezabudnete

Stužková je jednou z tých nezabudnuteľných udalostí, ktoré zažívame jedenkrát za život. Ostáva v našich spomienkach počas celého nášho pobytu na Zemi. Preto by mala byť dokonalá, jedinečná a nezabudnuteľná. Tieto 4 tipy vám poradia ako takú stužkovú dosiahnete.

1. Choďte svojou cestou

Výzdoba na stužkovú, jedlo, pitie, program – všetko sú to atribúty, ktoré priamo vplývajú na jej originalitu. Nebojte sa ísť vlastnou cestou. Sála na stužkovú je vo vašich rukách a vy tak môžete nechať svoju kreativitu vybuchnúť. Nebojte sa definovať vlastný štýl. Bonusom vám bude to, že si vašu stužkovú zapamätajú aj učitelia a rodičia.

2. Plánovanie

Večera na stužkovú a vlastne celé menu a pitie sú tou chutnejšou časťou celej udalosti. Cateringové spoločnosti na stužkové slávnosti ponúkajú tie najrôznejšie a najchutnejšie chody, dezerty a drinky. Preto túto položku plánujte už dostatočne dopredu. Overte si počet hostí a ubezpečte sa, že každý dostane to, čo bude potrebovať.

3. Overený DJ a kameraman na stužkovú

DJ na stužkovú či kameraman alebo fotograf sú osoby, ktoré na kvalitnej stužkovej slávnosti nesmú chýbať. Nevýhodou je, že je nimi trh prakticky preplnený a za kvalitu si musíte zaplatiť. Pokiaľ to však je možné, urobte to! Overení DJi, fotografi a kameramani vydolujú z tejto jedinečnej udalosti ešte o niečo viac. Odmenou vám bude skvelá zábava a profesionálne fotky a videá, ktoré vás prenesú späť v čase pri každom ich prezeraní.

4. Sledujte

Referencie, referencie, referencie! Čokoľvek objednáte, dohodnete alebo zakúpite, overte si referencie ešte pred samotnou kúpou. Internet je plný podvodných spoločností a jednotlivcov, ktorí si chcú iba zarobiť, profesionálne schopnosti však nemajú. Často sa tak stáva, že si zaplatíte za kameramana, ktorý odíde pred naozajstným začiatkom zábavy alebo fotografa, ktorý sa opije.

Ak hľadáte pri organizovaní stužkovej oslavy pomocnú ruku, stavte na dlhoročné skúsenosti a zverte sa do rúk profesionálov z EventSlovakia! Na začiatok originálne oznámenia, k tomu fotograf, kameraman, dídžej, catering aj výzdoba na stužkovú, jednoducho služby od A po Z.

foto: pixabay.com