Späť

Služby

DJ na event

Profesionálny eventový a svadobný DJ a moderátor. Energická zábava hudbou aj slovom na mieru v slovenskom aj anglickom jazyku.

 

Správny a energický DJ je základom každého kvalitného eventu. Náš profesionálny eventový a svadobný DJ je zárukou celovečernej zábavy.

Fotenie eventov

Tie najkrajšie a najjedinečnejšie momenty by mali byť zachytené. Vďaka našej ponuke profesionálnych fotografov si budete môcť Vaše nezabudnuteľné momenty kedykoľvek pripomenúť. 

Fotokútik & tlač

Vďaka nášmu fotokútiku s tlačou fotiek si budete môcť jedinečné chvíle a momenty s Vašimi kolegami či blízkymi zdokumentovať a fotka Vám ostane ako pamiatka. 

 

Doprajte svojim hosťom krásne chvíle pri vytváraní jedinečných fotiek. V našom fotokútiku zažijú radosť, zábavu a neodídu s prázdnymi rukami! Fotky na počkanie im zostanú na pamiatku. 

Harmonikár

Na správnom folklórnom evente, plese či svadbe, kvalitný harmonikár skrátka nesmie chýbať. Tradičné ľudové piesne v sprievode harmoniky vnesú na vašu akciu tú správnu energiu a folklórneho ducha.

Kamerovanie eventov

Vďaka video zostrihu z Vašej svadby či eventu si budete môcť neustále pripomínať Vašu výnimočnú udalosť. Naši profesionálni kameramani sa postarajú o to, aby boli zachytené tie najkrajšie momenty.

Kapela na event​

Naša agentúra ponúka niekoľko hudobných kapiel, vďaka ktorým bude Váš event nezabudnuteľným. Môžete si vybrať nielen z množstva žánrov, ale aj show, ktoré kapely ponúkajú.

 

Hudba na evente nesmie chýbať. Z našej ponuky si môžete vybrať hneď z niekoľkých hudobných kapiel, vďaka ktorým bude Váš event nezabudnuteľný. Kapelu si môžete vybrať nielen na základe žánru, ale aj show, ktorú ponúka.

Eventy podľa veľkosti rozpočtu

Chystáte sa zorganizovať event, na ktorý sa dlho nezabudne? Akýkoľvek rozpočet, typ či veľkosť podujatia kdekoľvek
na Slovensku i v zahraničí. Event Slovakia ponúka na výber samostatné služby aj štandardizované balíky podľa veľkosti
vášho rozpočtu a potrebných služieb. Jedna Event Slovakia pre tisícky zážitkov!
Kvety na event

Hľadáte dokonalú kvetinovú výzdobu na Vašu svadbu či event? Vďaka našim floristom sa vieme v kvetinovej výzdobe prispôsobiť nielen konkrétnej téme, ale i vašim špecifickým požiadavkám.

 

Hľadáte dokonalú kvetinovú výzdobu na Vašu svadbu či event? Naši floristi Vám vyzdobia priestory nielen na konkrétnu tému, ale i podľa Vašich špecifických požiadaviek.

Ľudová hudba na event

Prajete si na Vašej svadbe tradičnú ľudovú hudbu? Ste srdcom folklorista a chcete Váš event v ľudovom štýle? Tradičné ľudové piesne a hudba by rozhodne nemali nemali chýbať. Ponuka našich ľudových hudobných skupín zaručí na Vašom evente či svadbe tú správnu atmosféru.

 

Prajete si na Vašej svadbe tradičnú ľudovú hudbu? Ste srdcom folklorista a chcete, aby sa Váš event niesol ľudovom štýle? Vyberte si z našej ponuky ľudových hudobných skupín a vneste do sŕdc vašich hostí tú jedinečnú atmosféru.

Mobilný bar

Pestré drinky všetkých chutí a kdekoľvek? Presne to ponúka náš mobilný bar. Od tých najznámejších drinkov až po ojedinelé kombinácie. Vďaka nášmu mobilnému baru si vychutnáte dokonalý alkoholický či nealkoholický drink na Vašom evente i Vy. 

Moderátor

Túžite po energickej zábave v slovenskom či anglickom jazyku? Vďaka našim profesionálnym moderátorom sa na Vašom evente o zábavu báť nemusíte.

 

Túžite po energickej zábave v slovenskom či anglickom jazyku? Naši profesionálni moderátori sa postarajú o zábavu aj na Vašom evente.

Ohňová show na event
Profesionálne kostýmy, choreografie, pódiový prejav a dokonalé pohybové umenie. Ohňová show je vzrušujúce predstavenie, ktoré zožalo úspech už v 15 krajinách na 3 kontinentoch, vďaka čomu je stále vyhľadávanejším okorenením pre rôzne eventy.
Osvetlenie podujatí

To správne osvetlenie dodá Vášmu eventu tú správnu atmosféru. Naša agentúra ponúka profesionálne osvetlenie akejkoľvek udalosti.

 

Správne osvetlenie nesmie chýbať na žiadnom evente. Naša agentúra sa postará a profesionálne osvetlenie akejkoľvek udalosti a dodá eventu tú správnu atmosféru!

EVENT MANAŽMENT

Event manažment zahŕňa návrh eventu, prípravu a samotnú realizáciu, scenár a koordinácia
eventu, umelcov, cateringových služieb, technického obsahu.
Ozvučenie

Na ozvučenie sa pri organizácií eventu nesmie zabúdať. V našej ponuke máme kvalitné ozvučenie akejkoľvek Vašej udalosti.

Saxofonista na event​

Naša agentúra spolupracuje so špičkovým saxofonistom Hali Saxom, ktorý prinesie na Váš event, svadbu, firemnú akciu alebo rodinnú oslavu originálnu zábavu a nezabudnuteľnú show vďaka kombinácií modernej tanečnej hudby či housemusic so živým saxofónom.

Speváci na event

Hľadáte na Váš event profesionálnych spevákov či speváčky? Event Slovakia spolupracuje s niekoľkými známymi umelcami, ktorý Váš event jednoznačne okorenia.

 

Okoreňte Váš event živou hudbou! Naša agentúra spolupracuje s profesionálnymi spevákmi a speváčkami, ktoré jednoznačne nemôžu chýbať ani na Vašom evente!

Stand UP comedy na event

So smiechom ide všetko ľahšie. Ak hľadáte na svoj event niekoho, kto prinesie množstvo zábavy, Event Slovakia Vám vie zabezpečiť stand up comedy, ktorá zabezpečí skvelú náladu počas celého Vášho eventu.

 

So smiechom ide všetko ľahšie. Ak hľadáte na svoj event niekoho, kto prinesie množstvo zábavy, Event Slovakia Vám zabezpečí stand up comedy, vďaka ktorej budú mať aj Vaši hostia skvelú náladu počas celého eventu.

Svetelná show
Dychberúca svetelná show je najmä spojenie tanca a akrobacie s najnovšími technológiami, vizuálnymi efektami a programovateľným vybavením. Vďaka Vami zvolenými farbami, grafikami či obrazmi, môžete poukázať napríklad aj na vašu firemnú identitu.
Špeciálne efekty
Organizujete špecifický či tematický event, ktorý si vyžaduje špeciálne efekty? V Event Slovakia Vám radi vyhovieme a pomôžeme Vášmu eventu vytvoriť jedinečnú atmosféru.
Tanečníci na event​
Tanečné vystúpenia rôznych žánrov, ktoré rozprúdia zábavu? V Event Slovakia spolupracujeme s niekoľkými profesionálnymi tanečnými skupinami, ktoré svojimi vystúpeniami dodajú Vášmu eventu tú správnu energiu.
Výzdoba eventov

Hľadáte dokonalú a tematickú výzdobu na Váš event či svadbu? V Event Slovakia vyhovieme všetkým Vašim požiadavkám a vďaka nášmu profesionálnemu tímu sa postaráme o výzdobu podľa Vašich predstáv.

 

Hľadáte dokonalú a tematickú výzdobu na Váš event či svadbu? Naša agentúra Vám vyhovie aj v tých najšpecifickejších požiadavkách. O celú výzdobu sa postará náš profesionálny tím, vďaka ktorému budú priestory pripravené presne podľa Vašich predstáv.