Späť

Vzdušná akrobacia

Vzdušná akrobacia - solo

Vystúpenie jedného akrobata, ktoré sa odohráva vo výške niekoľkých metrov. Dych berúce vystúpenia počas, ktorého je akrobat istený len akrobatickou plachtou. Akrobat Vám predvedie svoje dlhoročné skúsenosti a tréning, ktoré sú pilierom jeho zručností. Sólo vystúpenie je ideálne pre eventy s menším rozpočtom alebo menším priestorom, v ktorom dokáže náš akrobat vniesť noblesu a veľkoleposť pre Váš event.

Vzdušná akrobacia - duo

Energiou nabité vystúpenie akrobatického páru, ktoré sa nesie v znamení dôvery, nakoľko je akrobatka vo výške niekoľkých metrov, istená len jej akrobatickým partnerom. Spoločná súhra a dôvera počas tohoto vystúpenia sú prepletené v sebe rovnako ako ruky akrobatického páru vo výške.

Aerial silk synchro

Dokonalá reflexia ako odraz v zrkadle je naše vystúpenie aerial silk synchro, počas ktorého dvaja a viac akrobatov predvádzajú svoje číslo s excelentnou presnosťou na akrobatických plachtách vo veľkej výške. Synchrónnosť a presnosť akrobatov vo výške, prinesie Vašim klientom večný zážitok na ktorý budú dlho spomínať. Počet akrobatov Vám upravíme na mieru, podľa Vašeho eventu a vhodnosti priestoru.

Promo video
Máte záujem?